Hieronder vindt u de contactgegevens voor BBL opleidingen Gilde-ROC Rivor

De contactpersonen voor de bbl-opleidingen ROC Rivor welke op de locatie van Gilde Vakcollege Techniek gevolgd kunnen worden:

Naam docent:                 E-mailadres:                                    Vakdocent:

Dhr. Den Dekker w.den.dekker@cvo-av.nl Metaaltechniek
Dhr. Schaper h.schaper@cvo-av.nl Metaaltechniek
Dhr. Alberts m.f.alberts@cvo-av.nl Metaaltechniek
Dhr. Kooij w.m.kooij@cvo-av.nl Installatietechniek
Dhr. Van Leerdam t.w.van.leerdam@cvo-av.nl M&T
Dhr. Mesker a.h.j.mesker@cvo-av.nl M&T + Chauffeurs
Dhr. Hijkoop m.g.hijkoop@cvo-av.nl Fijnhout
Dhr. Vos h.j.vos@cvo-av.nl Elektrotechniek
Dhr. Schenau f.j.schenau@cvo-av.nl Elektrotechniek
Dhr. Van Burgel h.c.van.burgel@cvo-av.nl AVO vakken
Mevr. Van Hoeven g.a.van.hoeven@cvo-av.nl AVO vakken
Dhr. De Vente g.de.vente@cvo-av.nl AVO vakken
Dhr. Van der Sande j.a.vander.sande@cvo-av.nl Rekenen 2F + 3F
Dhr. Visser j.visser@cvo-av.nl Rekenen 2F + 3F
Dhr. Van Berchum c.van.berchum@cvo-av.nl Rekenen 2F + 3F
Dhr. De Kovel j.c.de.kovel@cvo-av.nl Duits + Engels – chauffeurs
Dhr. Besems m.f.besems@cvo-av.nl Burgerschap
Mevr. Al Azer w.s.d.al.azer@cvo-av.nl Burgerschap
Dhr. Hijmans j.w.hijmans@cvo-av.nl Leerjaar coördinator
Mevr. De Gier l.de.gier@cvo-av.nl Administratie
Dhr. Alberts m.f.alberts@cvo-av.nl Teamleider mbo

Telefoonnummer algemeen : 0183-632288