8 november 2017

Ministers Slob en Van Engelshoven bezoeken Gilde Vakcollege Techniek

Techniekonderwijs in het vizier!

Voor het eerste werkbezoek van de nieuwe ministers Arie Slob (Basis- en Voortgezet Onderwijs en Media) en Ingrid van Engelshoven (Middelbaar Beroepsonderwijs (MBO), het Hoger Onderwijs (HO), Cultuur, Emancipatie en Wetenschap) ,werd het Gilde Vakcollege Techniek in Gorinchem uitgekozen. Vandaag, 8 november 2017, werden wij vereerd door dit hoog bezoek. Zij kwamen niet alleen, want ook de rest van ‘de top’ van het OCW (ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap) was present.

Er was vooral interesse in de samenwerking tussen vmbo en mbo, zoals we die inmiddels een aantal jaar op het Gilde kennen.

Voor ons een prachtige kans om ze onze school te laten zien en ze te laten ervaren hoe onze leerlingen worden opgeleid tot gedegen vakmannen en vakvrouwen die hun bijdrage binnen afzienbare tijd kunnen gaan leveren aan onze maatschappij.

Lees ook:

https://www.hetkontakt.nl/regio/klaroen/algemeen/134104/het-gilde-blij-met-waardering-van-ministers-van-onderwijs